Pion gastronomiczny po raz kolejny wprowadził nas w świąteczny nastrój. Uczniowie klas gastronomicznych wzięli udział w II edycji szkolnego konkursu kulinarnego. Tematem konkursu były „Potrawy wigilijne w tradycji polskiej”.
Pion gastronomiczny po raz kolejny wprowadził nas w świąteczny nastrój. Uczniowie klas gastronomicznych wzięli udział w II edycji szkolnego konkursu kulinarnego. Tematem konkursu były „Potrawy wigilijne w tradycji polskiej”.