Uczniowie klas II Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych dzięki współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi uczestniczyli w II Ogólnopolskiej Konferencji Prac Młodych Dietetyków i Kół Naukowych na temat „Trendy i zagrożenia żywieniowe w dietetyce”. Prelegentami…
Warsztaty z wyposażenia gastronomii
Młodzież klas pierwszych i drugich Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych aktywnie uczestniczyła w warsztatach poznając wyposażenie działu produkcyjnego w zakładach gastronomicznych. Warsztaty poprowadził Maciej Szczęśniak. Przyszli kucharze zapoznali się z obsługą i zasadą działania urządzenia do pakowania próżniowego oraz cyrkulatora…