W niedzielę 26 maja młodzież z pionu gastronomicznego odwiedziła Tor Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie na którym odbył się Piknik „Poznaj Dobrą Żywność” organizowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wystawcy z całego kraju zaprezentowali produkty wysokiej jakości wyróżnione znakami jakości w tym…
Lekcje biblioteczne z bazą SIGŻ
W środę, 8 listopada, uczniowie klas drugich technikum żywienia i usług gastronomicznych, technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki i technikum urządzeń i systemów energetyki odnawialnej wzięli udział w „Lekcjach bibliotecznych z bazą SIGŻ”. Projekt zajęć został przygotowany przez Narodowy Instytut Kultury…