W dniu 12.06 br. klasy 2 BBE oraz 2 PSB wraz z nauczycielami odwiedzili Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z kierunkami uczelni oraz zwiedzenia niektórych wydziałów. Między innymi Wydział Rolnictwa, Ogrodnictwa i Biotechnologii, Wydział Inżynierii Środowiska…