W czasie nauki zdalnej nasi uczniowie wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie kulinarnym. Zadaniem było opracowanie receptury deseru, przygotowanie go i przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z przepisem.
W czasie nauki zdalnej nasi uczniowie wzięli udział w wewnątrzszkolnym konkursie kulinarnym. Zadaniem było opracowanie receptury deseru, przygotowanie go i przesłanie zdjęcia wykonanej pracy wraz z przepisem.