WYDARZENIA
NAJNOWSZE INFORMACJE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Strona do logowania dla kandydatów


Piknik Zawodów 2017

Piknik Zawodów 2017

         14 czerwca w ZSCKR w Widzewie odbył się Piknik Zawodów, w którym wzięło udział 160 uczniów z 6 gimnazjów: Gimnazjum w Ksawerowie, Gimnazjum nr 3 w Pabianicach, Gimnazjum w Rzgowie, Gimnazjum w Piątkowisku oraz Gimnazjum w Konstantynowie Łódzkim. W trakcie Pikniku została zaprezentowana oferta kierunków kształcenia i zawodów dostępnych w naszej szkole od 1 września 2017 roku zarówno w technikum jak i zasadniczej szkole zawodowej. Stoiska promocyjne zostały przygotowane przez piony: architektury krajobrazu, mechanizacji rolnictwa i usług gastronomicznych. Zaproszeni goście zostali oprowadzeni po terenie szkoły i poczęstowani przygotowanymi przez klasy gastronomiczne piknikowymi przekąskami. W trakcie Pikniku odbył się turniej piłkarski z udziałem czterech drużyn. Pierwsze miejsce zajęło gimnazjum w Rzgowie, drugie miejsce Gimnazjum nr 3 w Pabianicach, trzecie miejsce ZSCKR w Widzewie. Sprawnie przeprowadzona uroczystość została wysoko oceniona przez uczniów i nauczycieli zaproszonych szkół, którzy zadeklarowali chęć przyjazdu na Piknik w przyszłym roku szkolnym.