WYDARZENIA
NAJNOWSZE INFORMACJE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Strona do logowania dla kandydatów


I miejsce Oli i Elizy

I miejsce dla Aleksandry Rypalskiej i Elizy Kaczor w Ogólnopolskim Konkursie Projektowym „Kreacja Przestrzeni”

14 maja 2016 roku w Szczecinie odbyło się wręczenie nagród w III Ogólnopolskim Konkursie Projektowym „Kreacja Przestrzeni”.
Uczennice naszej szkoły z klasy II BTH zajęły I miejsce. Jury uznało ich projekt za najciekawszy, najlepiej uwzględniający kontekst miejsca i estetyczny.
Tematem prac konkursowych było zagospodarowanie terenu przy budynku Poczty Polskiej w Szczecinie.
Jury w składzie: przewodnicząca dr inż. arch. Marta Kościńska (Katedra Projektowania, ZUT Szczecin), Magdalena Grycko (Ogrodnik Miejski, ZUK Szczecin), Agata Kika – Wróblewska (właścicielka firmy Green Fingers s.c.) obradowało nad wyborem najlepszych projektów. W konkursie wzięło udział ponad 20 prac uczniów techników architektury krajobrazu z całej Polski. Organizatorem konkursu było Centrum Edukacji Ogrodniczej w Szczecinie.
Ola i Eliza podczas gali wręczania nagród otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe (m.in. program DATAflor, materiały rysunkowe, pendrive) oraz zaproszenie na I rok studiów architektura krajobrazu na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych.
Zwycięski projekt ma szansę na realizację przez Wydział Zieleni Miejskiej w Szczecinie.
Podczas wyjazdu nasze laureatki miały możliwość zwiedzenia miasta. Zobaczyły między innymi Zamek Książąt Pomorskich, Wały Chrobrego, Jezioro Szmaragdowe.