WYDARZENIA
NAJNOWSZE INFORMACJE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Strona do logowania dla kandydatów


Dla rodziców

Szanowni rodzice,

1. Oddając nam swoje dziecko pod opiekę liczycie, że przede wszystkim będzie tu bezpieczne. Aby tak było musi bezwzględnie przestrzegać przepisy regulaminu internatowego i wykonywać wszelkie nasze polecenia. Znajomość i przestrzeganie przepisów regulaminu jest podstawowym i koniecznym warunkiem  jaki musi spełnić każdy wychowanek internatu. Regulamin przygotowano w oparciu o przepisy Ustawy o Systemie Oświaty i przepisy Statutu Szkoły. Przepisy regulaminu Internatu są zgodne z prawem obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

2. Uprzejmie prosimy o regularne i systematyczne wpłaty na wyżywienie. Zgodnie z zarządzeniem dyrektora Zespołu Szkół należy tego dokonać do 10 dnia każdego miesiąca z góry. Pierwszej wpłaty należy dokonać do dnia 10 września w wysokości 250 zł. Każdą następną wpłatę należy uiścić w wysokości podanej przez kierownika internatu. Wysokość wpłaty uzależniona jest od ilości dni żywieniowych w danym miesiącu. Wychowanek, który z różnych powodów (np. choroba) opuszcza internat, zostanie wyprowiantowany z wyżywienia od następnego dnia po wyjeździe lub od dnia, który wcześniej zgłosi. Wychowanek, który nie wróci do internatu po weekendzie zostanie wyprowiantowany z wyżywienia w poniedziałek i ewentualnie z kolejnych dni pod warunkiem, że zgłosicie to państwo telefonicznie do godziny 22.00 w niedzielę. Jeżeli nie mamy innych informacji zakładamy, że wychowanek będzie korzystał z wyżywienia a więc posiłki będą dla niego przygotowane. To z kolei powoduje, że trzeba za nie zapłacić.

3. Składając swój podpis w ankiecie dla kandydatów do internatu, wyrażacie państwo tym aktem swoją akceptację dla zasad u nas panujących. Świadomi także państwo jesteście ograniczeń jakim podlegać będzie wasze dziecko mieszkając w internacie. Podpisując umowę nakładacie państwo na siebie określone powinności finansowe. Ich comiesięczna realizacja jest warunkiem podstawowym korzystania przez państwa dziecko z miejsca w internacie. Prosimy państwa także o interesowanie się jego postępami w nauce i zachowaniu. Liczymy, że znajdziecie państwo na to czas. Jednocześnie będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące pracy internatu.

Z poważaniem.

Waldemar Dąbrowicz – kierownik internatu.