zmień kontrast
A-   A    A+
mapa serwisu
wersja tekstowa
A-
A
A+

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie

im. mjr. pil. Władysława Szcześniewskiego
prowadzony przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Gastronomia

Architektura i ogrodnictwo

Mechanizacja

Odnawialne Źródła Energii

Kształcenie dorosłych

Jesteś tutaj: STRONA GŁÓWNA  /  Aktualności   /   Kuźnia młodego przedsiębiorcy

Kuźnia młodego przedsiębiorcy

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Widzewie przystąpił do programu pn. „Kuźnia młodego przedsiębiorcy”, którego celem jest promowanie przedsiębiorczości wśród młodzieży i zachęcanie ich do bliższego zapoznania się z zagadnieniami ekonomicznymi. Projekt jest realizowany w 47 szkołach i koordynowany na poziomie ogólnopolskim przez Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Janowie.