WYDARZENIA
NAJNOWSZE INFORMACJE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Strona do logowania dla kandydatów


2014/2015

2014/2015

Mateusz Stępień z klasy III BT zajął I miejsce w VII Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Ergonomii i Bezpieczeństwie Pracy w Rolnictwie. Oprócz tygodniowej wycieczki do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, rocznego stypendium i wielu innych cennych nagród Mateusz zdobył indeks uprawniający do podjęcia studiów na dowolnym kierunku w Wydziale Inżynierii Produkcji SGGW.
Daria Papiernik z klasy IV HT zajęła I miejsce w eliminacjach rejonowych oraz zdobyła tytuł finalisty w XXXIX Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w pionie Architektura Krajobrazu.
W tej samej Olimpiadzie w pionie Agrobiznes Ewelina Grzanka z klasy IV MT zajęła II miejsce w eliminacjach rejonowych oraz zdobyła tytuł finalisty.
Gabriela Mrozowska z klasy IV TOUG zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Kultura bezpieczeństwa” zorganizowanym przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Praca Gabrysi trafiła na okładkę kalendarza wydanego przez OIP w Łodzi.
Anna Przybyła z klasy II RT wyśpiewała wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Wokalno-Plastycznym „Młodych Bajanie” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Kameleon oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu.
Dominika Baudysz i Martyna Borowiak z klasy II RT zajęły I miejsce w II edycji Konkursu Kulinarnego „Kuchnia Regionu Śląskiego bez Tajemnic” zorganizowanego przez Fundację Klubu Szefów Kuchni z Wieliczki.
Drużyna z pionu architektury krajobrazu w składzie: Damian Dobras, Bartosz Strobin, Aleksandra Rypalska, Wiktor Kosecki, Natalia Krysztofiak, Ewelina Rosińska, Arletta Grabarz i Marcelina Krzesińska zajęła IV miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Architektury Krajobrazu „Ogród i TY” w Kielcach.
Karolina Trębacz z klasy IV TAG oraz Emilia Oset z klasy IV TOUG zdobyły wyróżnienia w IV Powiatowym Konkursie „Twój zawód – Twoja kariera” zorganizowanym przez PODNiDM w Pabianicach.
Anita Pleszko i Beata Maciaszczyk z klasy II RT wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie na Potrawę Wigilijną i Bożonarodzeniową zorganizowanym przez Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Wojsławicach zdobywając wyróżnienie za Łososia w cieście francuskim z sosem cytrynowym.