WYDARZENIA
NAJNOWSZE INFORMACJE

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018 dnia 4 września 2017 r. o godz. 9.00.

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

Strona do logowania dla kandydatów


2013/2014

2013/2014

Karolina Trębacz (III TAG) w konkursie zorganizowanym przez PODNiDM „Twój zawód – Twoja kariera” zajęła I miejsce. Emilia Oset z klasy I TOUG zdobyła w tym konkursie wyróżnienie.
Marta Borowiak (II TOUG) i Anna Przybyła (I TŻiUG) zdobyły nagrodę publiczności w międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej zorganizowanym przez LO w Konstantynowie Łódzkim.
Urszula Biegun, Gabriela Mrozowska i Martyna Matiaszczyk (III TOUG) w konkursie zorganizowanym przez ZS nr 3 w Pabianicach pod patronatem PODNiDM „Żywność – nasz przyjaciel czy wróg” zajęły III miejsce.
Drużyna z naszej szkoły w składzie: Dominika Baranowska, Joanna Sadowska, Anita Pleszko, Anna Przybyła i Karolina Jurek z klasy I RT zdobyła III miejsce w I Rejonowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK. Zawody zorganizował Oddział Rejonowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach.
Dominika Krysztofiak z klasy II TŻiUG zdobyła wyróżnienie w Konkursie Recytatorsko-Wokalnym Twórczości Juliana Tuwima zorganizowanym przez PODNiDM oraz PBW Filię w Pabianicach.
Udział w XVIII Przeglądzie Twórczości Artystycznej Uczniów Szkół Zawodowych zorganizowanym przez ŁCDNiKP, WODN oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 19 w Łodzi przyniósł naszej uczennicy Andżelice Pędziwiatr z klasy IV TAK wyróżnienie w kategorii twórczości plastycznej.
Oferta edukacyjna naszej szkoły zdobyła uznanie jury i zajęła I miejsce w Konkursie zorganizowanym przez ŁCDNiKP w Łodzi oraz Międzynarodowe Targi Łódzkie podczas Targów Edukacyjnych 2014.
W III edycji Powiatowego Turnieju Strzeleckiego o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Pabianicach drużyna w składzie: Jakub Wartalski z kl. IV TMR, Kamil Banat i Michał Gertner z klasy I TMR oraz Natalia Krysztofiak z klasy I TAK zdobyła III miejsce. Organizatorami turnieju było Gimnazjum nr 3 i LOK Pabianice.